Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/gojamnik/Application/Model/Filecache.php on line 104

Warning: unlink(): No such file or directory in /home/gojamnik/Library/NG/Httpclient.php on line 199

Warning: unlink(): No such file or directory in /home/gojamnik/Library/NG/Httpclient.php on line 199
Solo: A Star Wars Story


Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story (2018)

ActieAvontuurSciencefiction

'Solo: A Star Wars Story' volgt de avonturen van de jonge smokkelaar Han Solo in de periode voor hij zich aansluit bij het verzet. Samen met zijn mentor Tobias Beckett werkt hij voor het Keizerrijk. Door middel van een reeks uitdagende avonturen in een duistere en gevaarlijke criminele onderwereld ontmoet Han Solo zijn toekomstige co-piloot Chewbacca. Samen treffen ze de beruchte gokker Lando Calrissian, tijdens een reis die de loop zal bepalen van een van de meest onwaarschijnlijke helden van de Star Wars-saga.

Regiseur: Ron Howard
Schrijvers: Lawrence Kasdan, Jon Kasdan.

Releasedatum: 2018-05-23
staat: Released
Speeltijd: 135 min / 2:15
begroting: $250,000,000
inkomsten: $315,245,692
productiebedrijven : Lucasfilm, Walt Disney Pictures, Allison Shearmur Productions, Imagine Entertainment
productie Landen: United States of America

IMDB

https://www.starwars.com/films/solo


Casts

Alden Ehrenreich
as Han Solo
Emilia Clarke
as Qi'ra
Woody Harrelson
as Tobias Beckett
Donald Glover
as Lando Calrissian
Paul Bettany
as Dryden Vos
Thandie Newton
as Val
Joonas Suotamo
as Chewbacca
Phoebe Waller-Bridge
as L3-37
Erin Kellyman
as Enfys Nest
Ian Kenny
as Rebolt
John Tui
as Korso
Charlotte Louise
as Margo
Clint Howard
as Ralakili
Anthony Daniels
as Tak
Dee Tails
as Quay Tolsite
Attila Vajda
as Sagwa
Kiran Shah
as Karjj
Lily Newmark
as Lexi
Samantha Colley
as Ottilie
Warwick Davis
as Weazel
Sema-Tawi Smart
as Chanteuse
Linda Hunt
as Lady Proxima (voice)
Jon Favreau
as Rio Durant (voice)
Anna Francolini
as Imperial Emigration Officer
Andrew Woodall
as Imperial Recruitment Officer
Shaquille Ali-Yebuah
as Imperial Mudtrooper
Eben Figueiredo
as Imperial Mudtrooper
Aaron Heffernan
as Imperial Mudtrooper
Hal Fowler
as Mimban Lieutenant
Damian Farrell
as Mimban Guard
Fraser Kelly
as Eager Scrumrat
Jason Wong
as Weapons Check Enforcer
Alice Hewkin
as Female Guest
Robert Morgan
as Imperial Guest
Miles Richardson
as Regional Governor
Sammy Hayman
as Spaceport Father
Rona Morison
as Spaceport Mother
Dempsey Bovell
as Imperial Clerk
Joseph Charles
as Savareen Air Traffic Controller
Dave Chapman
as Rio Durant & Lady Proxima Lead Performance by
Katy Kartwheel
as Rio Durant Performance by
Harley Durst
as Moloch Performance by
Ray Park
as Maul
Samuel Witwer
as Maul (voice)
Andrew Jack
as Moloch (voice)
Richard Dixon
as Elite Citizen (uncredited)
Deepak Anand
as Sheesha Smoking Guest (uncredited)
Peter Vo
as Mudtrooper

Crew

Writing George Lucas Characters
Writing Lawrence Kasdan Screenplay
Production Nicole Abellera Casting
Camera Bradford Young Director of Photography
Production Will Allegra Co-Producer
Production Lawrence Kasdan Executive Producer
Production Jason D. McGatlin Executive Producer
Production Kathleen Kennedy Producer
Writing Jon Kasdan Screenplay
Production Jeanne McCarthy Casting
Art Oliver Carroll Art Direction
Costume & Make-Up David Crossman Costume Design
Costume & Make-Up Glyn Dillon Costume Design
Directing Toby Hefferman Assistant Director
Production Allison Shearmur Producer
Production Simon Emanuel Producer
Production Kiri Hart Co-Producer
Production Susan Towner Co-Producer
Visual Effects Dominic Tuohy Special Effects Supervisor
Visual Effects Rob Bredow Visual Effects Supervisor
Visual Effects Neal Scanlan Creature Technical Director
Art Neil Lamont Production Design
Art Jamie Wilkinson Property Master
Production Nina Gold Casting
Directing Ron Howard Director
Sound John Powell Music
Production Phil Lord Executive Producer
Production Christopher Miller Executive Producer
Art Alex Baily Art Direction
Art Peter Dorme Art Direction
Art Ashley Lamont Art Direction
Art Andrew Palmer Art Direction
Art Oliver Roberts Art Direction
Art Stephen Swain Art Direction
Art Gary Tomkins Art Direction
Art Tom Weaving Art Direction
Art Tom Whitehead Art Direction
Costume & Make-Up Lisa Tomblin Hairstylist
Costume & Make-Up Francesca Crowder Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Amanda Knight Makeup Artist
Costume & Make-Up Cat Corderoy Makeup Artist
Costume & Make-Up Amy Elliot Makeup Artist
Crew Gary Merrington Animatronics Designer
Art Andrea Carter Art Department Coordinator
Art Alex Bowens Assistant Art Director
Art Gavin Dean Assistant Art Director
Art Liam Georgensen Assistant Art Director
Art Patrick Harris Assistant Art Director
Art Andrew Proctor Assistant Art Director
Art Jonathan Marin Socas Assistant Art Director
Art Darren Tubby Assistant Art Director
Art Heather Noble Set Designer
Art Dean Clements Set Dresser
Crew Simon Northcott Animatronics Designer
Crew Paul Vincett Animatronics Designer
Crew Giles Hannagan Animatronics Designer
Crew Chris Clarke Animatronics Designer
Crew Fiona Barnes Animatronics Designer
Crew Peter Hawkins Animatronics Designer
Crew Sherri Hazzard Animatronics Designer
Crew Alan Murphy Animatronics Designer
Crew Joshua Lee Animatronics Designer
Crew Steve Wright Animatronics Designer
Crew Alicia Davies Special Effects Coordinator
Camera Adam Sculthorp Aerial Camera
Camera Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Camera Adam Dale Aerial Director of Photography
Camera Miro Gábor Camera Operator
Camera Stefan Stankowski Camera Operator
Camera Oliver Loncraine Camera Operator
Camera Stamos Triantafyllos Camera Operator
Camera Peter Wignall Steadicam Operator
Camera Tim Wooster Second Unit Director of Photography
Crew Angus Benson-Blair Drone Operator
Lighting Perry Evans Gaffer
Lighting Jamie Mills Gaffer
Camera Gary Hymns Key Grip
Lighting Billy Dunn Lighting Technician
Lighting Aaron Dunning Lighting Technician
Lighting Harlon Haveland Lighting Technician
Lighting Nikos Kalimerakis Lighting Technician
Lighting Lee Perkins Lighting Technician
Crew Marc Wolff Pilot
Camera Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Camera Jonathan Olley Still Photographer
Camera Darren Miller Aerial Camera
Production Terri Douglas ADR Voice Casting
Costume & Make-Up Stella Atkinson Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Vivienne Jones Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Eve Walker Costume Coordinator
Costume & Make-Up Phoebe Allies Tailor
Costume & Make-Up Joanna Campbell Lynch Wardrobe Supervisor
Costume & Make-Up Neil Murphy Wardrobe Supervisor
Crew Marc Wolff Aerial Coordinator
Crew Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Crew Ian Creed Marine Coordinator
Directing Laura Miles Script Supervisor
Directing Sheila Waldron Script Supervisor
Directing Susie Jones Script Supervisor
Directing Sharon Mansfield Script Supervisor
Directing Roxanne Cuenca Script Supervisor
Crew Stacy Mann Unit Publicist
Editing Patrick J. Barry Assistant Editor
Editing Laurence Johnson First Assistant Editor
Editing Tom Kemplen First Assistant Editor
Sound Jack Dolman Music Editor
Sound Ryan Rubin Music Editor
Sound Rick Giovinazzo Orchestrator
Sound Randy Kerber Orchestrator
Sound Andrew Kinney Orchestrator
Sound Tommy Laurence Orchestrator
Sound Geoff Lawson Orchestrator
Sound John Ashton Thomas Orchestrator
Visual Effects Matt Shumway Animation Supervisor
Visual Effects Chris Lentz Animation Supervisor
Crew Celia Jepson CG Supervisor
Visual Effects Tanner Scott Creature Technical Director
Visual Effects Randall Bahnsen Creature Technical Director
Visual Effects Michael Corcoran Creature Technical Director
Visual Effects Dan Camp Creature Technical Director
Visual Effects Valter Sagrillo Creature Technical Director
Visual Effects Waikit Wan Creature Technical Director
Crew James Clyne Visual Effects Art Director
Visual Effects Patrick Tubach VFX Supervisor
Visual Effects Nigel Sumner VFX Supervisor
Visual Effects Greg Kegel VFX Supervisor
Visual Effects Simon Bennett-Leyh Visual Effects Coordinator
Visual Effects Cecy Falls Visual Effects Coordinator
Visual Effects Daniel Tan Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chan Phui Yung Visual Effects Coordinator
Visual Effects Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
Visual Effects Catherine Lecavalier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Martine Losier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karina Mariano Visual Effects Coordinator
Visual Effects Alexandra Fahey Visual Effects Coordinator
Visual Effects Alexandra Henley Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kelsey Davidson Visual Effects Coordinator
Visual Effects James Yeoman Visual Effects Coordinator
Crew Phil Eldridge Visual Effects Editor
Visual Effects TJ Falls Visual Effects Producer
Visual Effects Louise Bertrand Visual Effects Producer
Visual Effects Yanick Wilisky Visual Effects Producer
Visual Effects Janet Lewin Visual Effects Producer
Visual Effects Richard Bain Visual Effects Supervisor
Visual Effects Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Visual Effects François Lambert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Julian Foddy Visual Effects Supervisor
Sound Steve Slanec ADR Editor
Sound Orin Beaton Boom Operator
Sound Robin Gerrard Boom Operator
Sound Michael Lee Taylor Boom Operator
Sound Dee Selby Foley Editor
Sound David Acord Sound Designer
Sound Justin Doyle Sound Effects Editor
Sound David Parker Sound Re-Recording Mixer
Sound Christopher Scarabosio Sound Re-Recording Mixer
Sound Tim Nielsen Sound Re-Recording Mixer
Sound Tim Nielsen Supervising Sound Editor
Editing Pietro Scalia Editor
Sound Matthew Wood Supervising Sound Editor

Soortgelijke films