Deadpool 2

Deadpool 2 (2018)

ActieKomedieSciencefiction

Na een bijna fatale aanval van een koe overleefd te hebben worstelt een misvormde cafetaria-kok om zijn droom te verwezenlijken. Hij wil de populairste barman van Marberry worden terwijl hij ook probeert om te gaan met zijn verloren gevoel voor smaak. Als hij probeert zijn zin in het leven terug te vinden, moet hij het opnemen tegen ninja's, de yakuza en ander gespuis. Als hij de wereld overtrekt om het belang van familie, vriendschap en smaak te ontdekken probeert hij de felbegeerde titel van beste geliefde ter wereld te bemachtigen.

Regiseur: David Leitch
Schrijvers: Paul Wernick, Rhett Reese, Ryan Reynolds.

Releasedatum: 2018-05-15
staat: Released
Speeltijd: 119 min / 1:59
begroting: $110,000,000
inkomsten: $655,258,593
productiebedrijven : Genre Films, Simon Kinberg Productions, The Donners' Company, Maximum Effort, Marvel Entertainment, 20th Century Fox
productie Landen: Canada, United States of America

IMDB

https://www.foxmovies.com/movies/deadpool-2


Casts

Ryan Reynolds
as Wade Wilson / Deadpool / Juggernaut / Himself
Josh Brolin
as Nathan Summers / Cable
Morena Baccarin
as Vanessa Carlysle
Julian Dennison
as Russell Collins / Firefist
Zazie Beetz
as Neena Thurman / Domino
T.J. Miller
as Jack Hammer / Weasel
Stefan Kapičić
as Piotr Rasputin / Colossus (voice)
Andre Tricoteux
as Piotr Rasputin / Colossus (stand-in)
Karan Soni
as Dopinder
Brianna Hildebrand
as Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Leslie Uggams
as Blind Al
Jack Kesy
as Black Tom Cassidy
Shiori Kutsuna
as Yukio
Eddie Marsan
as The Headmaster
Rob Delaney
as Peter
Terry Crews
as Jesse Aaronson / Bedlam
Lewis Tan
as Gaveedra-Seven / Shatterstar
Bill Skarsgård
as Axel Cluney / Zeitgeist
Hayley Sales
as Mrs. Summers
Islie Hirvonen
as Hope Summers
Sala Baker
as Adult Russell Collins / Firefist
Brad Pitt
as Telford Porter / Vanisher
James McAvoy
as Charles Xavier / Professor X (uncredited)
Nicholas Hoult
as Hank McCoy / Beast (uncredited)
Evan Peters
as Peter Maximoff / Quicksilver (uncredited)
Tye Sheridan
as Scott Summers / Cyclops (uncredited)
Alexandra Shipp
as Ororo Munroe / Storm (uncredited)
Kodi Smit-McPhee
as Kurt Wagner / Nightcrawler (uncredited)
Hugh Jackman
as Wolverine (archive)
Luke Roessler
as Cereal Kid
Alan Tudyk
as Redneck
Matt Damon
as Redneck (as Dickie Greenleaf)
David Leitch
as Ground Chuck Mutant
Rhett Reese
as News Helicopter Pilot
Paul Wernick
as News Cameraman
Robert Maillet
as Bernard Hoyster / Sluggo
Scott Vickaryous
as Thug
Tanis Dolman
as Neighbour
Nikolai Witschl
as Head Orderly Frye
Andréa Vawda
as News anchor
Hunter Dillon
as Branding Boy
Thayr Harris
as Meth Boss
Lars Grant
as Prison Guard 96S
Paul Wu
as Triad Boss

Crew

Directing David Leitch Director
Writing Paul Wernick Screenplay
Writing Rhett Reese Screenplay
Writing Fabian Nicieza Characters
Writing Rob Liefeld Characters
Production Simon Kinberg Producer
Production Stan Lee Executive Producer
Production Rhett Reese Executive Producer
Production Ryan Reynolds Producer
Production Lauren Shuler Donner Producer
Production Aditya Sood Executive Producer
Production Paul Wernick Executive Producer
Crew Bryce Branagan Stunts
Crew Steve Brown Stunts
Crew Jimmy Chhiu Stunts
Crew Lateef Crowder Stunts
Crew Wayne Dalglish Stunt Coordinator
Crew Jayson Dumenigo Stunt Coordinator
Crew Roel Failma Stunts
Crew Tim Garris Stunts
Crew Thekla Hutyra Stunts
Crew Amy Johnston Stunts
Crew Micah Karns Stunts
Crew Eric Linden Stunts
Crew Joe Ross Utility Stunts
Crew Philip J Silvera Stunt Coordinator
Camera Jonathan Sela Director of Photography
Crew Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Sound Tyler Bates Music
Editing Craig Alpert Editor
Editing Elísabet Ronaldsdóttir Editor
Production Marisol Roncali Casting
Production Mary Vernieu Casting
Art David Scheunemann Production Design
Art Roger Fires Art Direction
Art Peter Ochotta Art Direction
Art Sandy Walker Set Decoration
Art Dan Hermansen Supervising Art Director
Costume & Make-Up Kurt and Bart Costume Design
Art Kris Bergthorson Assistant Art Director
Art Glenn Woodruff Construction Coordinator
Art Dan Sissons Property Master
Art Houman Eshraghi Set Designer
Art Peter Rzazewski Set Designer
Art Beatrix Schalk Set Designer
Art Jennifer Yee Set Designer
Art Katharina Brand Set Dresser
Art Kevin Kasper Set Dresser
Costume & Make-Up Lilia Afsahi Hairstylist
Costume & Make-Up Ailsa Macmillan Hairstylist
Costume & Make-Up Jaala Leis Wanless Hairstylist
Costume & Make-Up Monica Huppert Makeup Department Head
Costume & Make-Up Howard Lau Tattoo Designer
Costume & Make-Up Lee Gren Tattoo Designer
Sound Donald D. Brown Boom Operator
Sound Allen Yang Boom Operator
Sound Allister Mann Boom Operator
Sound Sean Massey Dialogue Editor
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Camera Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Camera Tommy Douglas Camera Operator
Camera Lucas Bielan Camera Operator
Camera Sasha Proctor Camera Operator
Camera Brad McGregor Camera Operator
Camera Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Camera Nicholas Dent Dolly Grip
Crew Patrick Weir Drone Operator
Camera Aaron Haesler First Assistant Camera
Lighting Drew Davidson Gaffer
Camera Mark Hyde Key Grip
Camera Kevin Black Key Grip
Lighting Rob Brady Lighting Technician
Lighting Christopher Hingston Lighting Technician
Lighting Jason Tidsbury Lighting Technician
Lighting Andrew Wunder Lighting Technician
Lighting T. Michael Morris Lighting Technician
Lighting Clyde Harrelson Lighting Technician
Lighting Tess Bukowsky Lighting Technician
Lighting Keith Woods Rigging Gaffer
Lighting Herb DeWaal Rigging Grip
Lighting Rod Haney Rigging Grip
Lighting Scott Kozak Rigging Grip
Camera Joseph Lederer Still Photographer
Camera David Dolsen Still Photographer
Camera Ian Seabrook Underwater Director of Photography
Visual Effects Yogesh Bhavsar Creature Technical Director
Visual Effects Avijit Das Creature Technical Director
Visual Effects Eric Moliner Creature Technical Director
Visual Effects Mischa Kolbe Creature Technical Director
Visual Effects Fazil Ahmed Creature Technical Director
Visual Effects Sianoosh Nasiriziba Lead Animator
Visual Effects Andrew Park Lead Animator
Visual Effects Amit Narwani Matchmove Supervisor
Visual Effects K.G. Ginu Modeling
Visual Effects James Galen Clark Modeling
Crew Daniel Kwon Motion Capture Artist
Visual Effects C. Michael Neely Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Steve Yamamoto Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Barnes Wheeler VFX Editor
Visual Effects Nick Ghizas Visual Effects Coordinator
Visual Effects Rasghania Bharat Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kotamraju Karthik Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sammy Shikaze Visual Effects Coordinator
Visual Effects Connor Smith Visual Effects Coordinator
Visual Effects Lesly Cazares Visual Effects Coordinator
Visual Effects Thomas Elder-Groebe Visual Effects Producer
Visual Effects Sabrina Gagnon Visual Effects Producer
Visual Effects Anton Agerbo Visual Effects Producer
Visual Effects Michael Brazelton Visual Effects Supervisor
Visual Effects Dan Glass Visual Effects Supervisor
Visual Effects Sean Konrad Visual Effects Supervisor
Visual Effects Daniel Macarin Visual Effects Supervisor
Visual Effects Damiano Moltisanti Visual Effects Technical Director
Visual Effects Thomas Dotheij Visual Effects Technical Director
Visual Effects Phoenix Woung-Bi Lee Visual Effects Technical Director
Costume & Make-Up Beverlee June Fix Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Monique McRae Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Gwendolyn Stukely Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Lana S. Krause Costume Coordinator
Costume & Make-Up Janice MacIsaac Costume Supervisor
Costume & Make-Up Carolyn Bentley Set Costumer
Costume & Make-Up Cat Mudryk Set Costumer
Costume & Make-Up Farrahlyn Owen Set Costumer
Costume & Make-Up Nicola Ryall Set Costumer
Production Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Production Riva Cahn Thompson Casting Associate
Production Raylin Sabo Casting Associate
Production Ko Iwagami Casting Consultant
Production Corinne Clark Casting
Production Jennifer Page Casting
Production Yumi Takada Casting Consultant
Crew Rob Fournier Armorer
Crew Jeremy Muir Armorer
Crew Ric Walkington Armorer
Crew Paul Becker Choreographer
Directing Ana Oparnica Sebal Script Supervisor
Crew Lorraine Jamison Unit Publicist
Writing Ryan Reynolds Screenplay
Crew Sala Baker Stunts
Editing Dirk Westervelt Editor

Soortgelijke films